Doporučujeme: Koktejlové sirupy Monin

Zajímalo by Vás, jak udělat své koktejly co nejlepší? Pak jste na správném místě.

Monin sirupy

Většina koktejlů obsahuje alespoň malé množství nějakého sirupu. A i když se toto množství může zdát nepodstatné, nenechte se zmást. Sirupy jsou totiž většinou hodně koncentrované a mají tak na výslednou chuť velký vliv.

Z vlastních zkušeností tak můžeme do koktejlů doporučit sirupy značky Monin. Nepatří sice mezi nejlevnější, ale investice se zajisté vyplatí. Jsou totiž velice koncentrované a mají výraznou chuť a barvu – do koktejlu jich někdy stačí menší dávka, než je uvedena u receptu. Monin vyrábí přes 140 příchutí svých sirupů již 100 let, takže jejich kvalita je ověřena časem a používají je i ti nejlepší barmani (přesvědčte se sami – jděte do nějakého koktejlového baru, a sledujte jaký sirup Vám do koktejlu barman nalije :-) ). Tyto sirupy však nejsou používány jen do koktejlů, ale například i do kávy – vanilkové, čokoládové nebo třeba oříškové.

Ty nejběžnější druhy používané do koktejlů, jako Curacao Blue, kokosový sirup, Grenadina nebo jahodový sirup jsou k dostání ve většině velkých potravinových řetězců jako je Tesco, kde (někde v okolí alkoholických nápojů) prodávají i zajímavé balení 4 malých lahví v plastovém „kufříku“ s několika recepty. Hodně veliký výběr však mají na stránkách http://www.sirupy-koktejly.cz/, kde si zajisté vyberete vše potřebné a při větší objednávce nabízejí i poštovné zdarma.

A co rozhodně doporučit nemůžeme? Pokud jste si libovali, jak jste dobře koupili 0,7 litru jahodového sirupu (spíše sladké červené tekutiny) Jupí za 25kč v akci, tak to Vás rozhodně nepotěšíme, ale dobrý koktejl bude vyžadovat větší investici…

Přejeme hodně úspěchů při tvorbě co nejlepších koktejlů!

Tipy na nejběžnější koktejly ze sirupů Monin: Piña Colada (kokosový), Tequila Sunrise (grenadina), Swimming Pool a Blue Hawaiian (curacao blue), a všechny koktejly obsahující nějaký sirup najdete ZDE

Tento článek není placená reklama a jedná se pouze o naše přesvědčení.

Obrázek pochází z Flickr.com, zodpovědný autor: © -Ebelien-, licence Creative Commons BY 2.0

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *